Informacje o hodowli

 

                Witam Wszystkich na stronie mojej                                                 hodowli psów rasowych.

 

 

 

   Aroma Sky to mała, amatorska hodowla zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP), jedynej w Polsce organizacji kynologicznej uznanej przez Międzynarodową Federację Kynologiczną FCI.

 

  Zwierzęta zawsze mnie absorbowały, obecne w moim domu, w moim życiu, aktualnie zajmuję się nimi też zawodowo- jestem lekarzem weterynarii i prowadzę własną praktykę.

 

  Stadko moich zwierząt z biegiem czasu zmienia swój skład - koty, psy te rasowe i te zwykłe kundelki. Niektóre zwierzaki pojawiają się, inne odchodzą, czasem na zawsze, pozostawiają po sobie wspomnienie bezgranicznej ufności i wierności.   I pewnie wiele jeszcze się zmieni...

 

  A dlaczego Lhasa apso- ja w przeszłości zagorzała wielbicielka i posiadaczka owczarka niemieckiego? No cóż lasak to nie owczarek, jest mały i pewnie nie dałby rady biec kilometrami przy rowerze... Ciężko też wymagać od niego by był psem obronnym, choć potrafi być idealnym stróżem domu. Nie jest jednak zbyt mały i świetnie nadaje się na dalekie wyprawy ale równie dobrze potrafi zadowolić się też krótkim spacerem, wszystko zależy od nas. To piesek, który potrafi bardzo dobrze dostosować się do upodobań swojego właściciela ale też i zachować swoją indywidualność. Szukałam niedużego psa, zobaczyłam lhasa apso i zauroczyły mnie...

 

 

 

  Chcę podziękować mojemu Mężowi, rodzinie za pomoc i wyrozumiałość, Hodowcom - Pani Klaudii i Pani Ewie za wspaniałe psy, Pani Ani i Pani Bognie za śliczne zdjęcia.

 

                                                                                                  

 

                                                                                         Justyna Bębas

logoo-hodowli