ROMEO I RAMBO

Mamy dostępne dwa pieski lhasa apso urodzone 18.06.2021 - ROMEO i RAMBO. Pieski są kilka razy odrobaczone, mają już komplet szczepień. Bardzo dobrze radzą sobie z zachowaniem czystości w domu, regularnie wychodzą na spacery, umieją chodzić na smyczy.  Świetnie "dogadują" się z innymi psami i z kotami. Mama szczeniąt jest wolna od PRA4 - postępujący zanik siatkówki.

 

 

 

 

SZCZENIĘTA MIOT R (2)

Szczenięta - miot R urodzone18.06.2021 po rodzicach TELLUS Shiro Sho & PLAY BY THE RULES  Erro Barbatus. Maluszki są już do odbioru. Z tego miotu dostępne są dwa pieski - czarny piesek RAMBO, brązowy piesek ROMEO.

 

 

 

 

 

SZCZENIĘTA MIOT P i R

Szczenięta z miotów na literkę P i R mają już skończone dwa miesiące. Nowych domów szukają Rambo, Romeo i Rumba. Rambo i Romeo to pieski o mocnej , zwartej budowie, najmniejsza z nich Rumba, mała iskierka.

 

 

 

 

MIOT P i R

Szczenięta z miotów na literkę P i R skończyły już 7 tygodni. Coraz bardziej samodzielne i niezależne , żądne odkrywać nowe tereny zdominowały podwórko :-)

 

 

 

 

MIOT TEKLI - R

Miot R urodzony dnia 18.06.2021  po rodzicach TELLUS Shiro Sho & PLAY BY THE RULES  Erro Barbatus - trzy pieski oraz  trzy suczki w pięknych kolorach- czerwono brązowe i jeden piesek czarny.